انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲| نتایج کامل هفته پنجم در قاره آسیا/ تداوم یکهتازی ایران و عربستان و لطف سوریه به شاگردان اسکوچیچ + جدول و برنامه مسابقات
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۶۶۰۱۳۸
سوریه با متوقف کردن عراق در پایان دور رفت مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره کهن، باعث شد حاشیه امنیت ایران برای رسیدن به قطر کاهش نیابد. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته پنجم مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در قاره آسیا که دیدارهای پایانی دور رفت به شمار میرفت، امروز (پنجشنبه) برگزار شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در گروه A ایران و کره جنوبی به ترتیب بر لبنان و امارات غلبه کردند و در جایگاههای اول و دوم جدول گروه باقی ماندند. عراق نیز با تساوی مقابل سوریه، نتوانست اختلاف خود را با صدرنشینان گروه کاهش دهد و حاشیه امنیت شاگردان دراگان اسکوچیچ برای صعود به جام جهانی 8 امتیاز باقی ماند.
واکنش AFC و فیفا به پیروزی «دراماتیک» ایران مقابل لبناندر گروه B هم نوار پیروزیهای متوالی عربستان پاره شد، اما این تیم با چهار پیروزی و یک تساوی همانند ایران، امتیازات خود را به عدد 13 رساند و به یکهتازی خود ادامه داد. استرالیای 10 امتیازی در رده دوم باقی ماند و ژاپن به لطف غلبه بر ویتنام، به رتبه سوم جدول گروه صعود کرد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی عمان هم با توقف مقابل چین نتوانستند مانع سبقت ژاپن شوند.
نتایج کامل دیدارهای هفته پنجم انتخابی جام جهانی قطر در زیر آمده است:
گروه A
کره جنوبی یک - امارات صفر
لبنان یک - ایران 2
عراق یک - سوریه یک
گروه B
استرالیا صفر - عربستان صفر
ویتنام صفر - ژاپن یک
چین یک - عمان یک
جداول گروههای A و B مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2022 قطر به شرح زیر است:
برنامه هفته نخست دور برگشت این رقابتها به این شرح است:
سهشنبه 25 آبان
گروه A
لبنان- امارات، ساعت 15:30
عراق- کره جنوبی، ساعت 18:30
سوریه - ایران، ساعت 19:30
گروه B
ویتنام - عربستان، ساعت 15:30
چین - استرالیا، ساعت 18:30
عمان - ژاپن، ساعت 19:30
برنامه بازیهای باقیمانده تیم ملی ایران در زیر آمده است:
7 بهمن 1400
ایران ـ عراق
12 بهمن 1400
ایران ـ امارات
4 فروردین 1401
کره جنوبی ـ ایران
9 فروردین 1401
ایران ـ لبنان
انتهای پیام/
منبع: تسنیم
کلیدواژه: تیم ملی فوتبال عربستان جام جهانی قطر تیم ملی تیم ملی فوتبال عربستان جام جهانی قطر تیم ملی انتخابی جام جهانی کره جنوبی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tasnimnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «تسنیم» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۶۶۰۱۳۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعزام تیراندازان به جام جهانی باکو + اسامی و برنامه مسابقات
جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه، ۱۲ اردیبهشت ماه در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز میشود. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه، 12 اردیبهشت ماه در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز و تا 23 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
نمایندگان کشورمان در تپانچه با ترکیب هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی و سجاد پورحسینی با هدایت محسن نصر طالبی بامداد امروز (سهشنبه)، 11 اردیبهشت ماه راهی این مسابقات شدند.
نجمه خدمتی، فاطمه امینی، شرمینه چهلامیرانی، پوریا نوروزیان و امیر محمد نکونام نیز با هدایت مریم طالبی، پنجشنبه، 13 اردیبهشت ماه عازم باکو خواهند شد.
برنامه جام جهانی تیراندازی در باکو به شرح زیر است:
پنجشنبه، 13 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 10 متر میکس ساعت 14:45
جمعه، 14 اردیبهشت:
فینال تپانچه 10 متر میکس ساعت 9
مقدماتی تپانچه 10 متر مردان 11
مقدماتی تپانچه 10 متر زنان 14:45
شنبه، 15 اردیبهشت:
فینال تپانچه 10 متر مردان 9:30
فینال تپانچه 10 متر زنان 11:15
مقدماتی تفنگ میکس 14:45
فینال تفنگ میکس 17:30
یکشنبه، 16 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 25 متر زنان (دقت) ساعت 8:30
مقدماتی تفنگ 10 متر مردان ساعت 8:30
مقدماتی تفنگ 10 متر زنان ساعت 12:45
دوشنبه، 17 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 25 متر زنان (سرعت) ساعت 8:30
فینال تفنگ 10 متر مردان ساعت 9
فینال تفنگ 10 متر زنان ساعت 11
سهشنبه، 18 اردیبهشت:
فینال تپانچه 25 متر زنان ساعت 9:30
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 8:45
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 13:15
چهارشنبه، 19 اردیبهشت:
ادامه رقابتهای تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان و مردان در دور دوم
پنجشنبه، 20 اردیبهشت:
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 8:30
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 10:45
جمعه، 21 اردیبهشت:
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 8:44
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 13:15
شنبه، 22 اردیبهشت ماه:
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 14:30
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 16:45
انتهای پیام/